Pojištění

Pojištění

Pojištění se může vztahovat na celou řadu různých věcí. Některá pojištění jsou daná zákonem, je to například zákonné zdravotní pojištění, které musí platit každý, zákonné pojištění vozidel, které musí platit každý majitel automobilu nebo sociální pojištění, které musí platit každý zaměstnanec a zaměstnavatel.

Pojistit si v dnešní době můžete téměř cokoli. Na trhu v ČR existuje mnoho pojišťoven, které vás rádi pojistí, ovšem s pojistným plněním v případě škody na zdraví či majetku, už to bývá horší. Využít můžete cestovního, havarijního, životního, kapitálového, úrazového, penzijního, důchodového pojištění nebo pojištění nemovitosti, podnikatelů či pojištění na blbost.

Pojištění online

K těmto pojištěním pak můžete využít různých připojištění, jako například připojištění čelního skla k havarijnímu pojištění, apod. Výběr je opravdu široký, ale kde se tedy pojistit?

Pojištění zdarma

Tuto otázku byste měli pečlivě zvážit. Je těžké říci, která pojišťovna je lepší a která horší. Všude se najdou spokojení i nespokojení klienti. Nakonec je to vždy na vás jak se rozhodněte. Dávejte si pozor na neodůvodněné zvyšování pojistného, pojišťovny občas mají tendence „okrádat“ svoje stálé klienty.

Hodnocení článku Pojištění: Top Články

Tagy: Pojisteni Zdravotni Socialni Cestovni Zivotni Vozidel Havarijni Urazove 2010 Srovnani


Vyhledávání:


Nejzajímavější: