Úrazové pojištění

Úrazové pojištění je dobré jako pojistka při nepředvídatelném úrazu ať už v zaměstnání, při sportu či jinde. Napomáhá zlepšit vaši finanční situaci pokud dočasně nejste schopni vykonávat vaše zaměstnání či v případě trvalých následků úrazu.

Úrazové pojištění je velice variabilní a lze sjednat na spoustu možných rizik. Hlavním bodem tohoto pojištění je pojištění na smrt úrazem. Existuje však spousta dalších připojištění jako je na trvalé následky úrazu, denní odškodné při úrazu, tělesné poškození při úrazu nebo pobyt v nemocnici v důsledku úrazu.

Úrazové pojištění online

Abyste dostali od pojišťovny pojistné plnění hned po úrazu je zapotřebí si sjednat úrazové pojištění typu tělesné poškození nebo pojištění denního odškodného. Výhodné je pořídit úrazové pojištění dětem, jelikož u těch je těší pravděpodobnost úrazu.

Úrazové pojištění zdarma

Nejvýhodnější je potom sjednání rodinného úrazového pojištění, kde jsou slevy na většinu služeb. Tyto programy poskytují téměř všechny pojišťovny.

Hodnocení článku Úrazové pojištění: Top Články

Tagy: Cestovni Pojisteni Zdravotni Socialni Vozidel Zivotni Online Havarijni Zahranici Urazove Srovnani Sporenim Deti Zamestnancu Kooperativa Zakonne Csob Ceska Pojistovna

Překlepy: zrazové hrazové jrazové irazové uurazové razové orazové úeazové údazové úfazové útazové úrrazové úazové úrqzové úrwzové úrszové úryzové úraazové úrzové úrezové úratové úragové úrahové úrauové úrazzové úraové úrasové úrayové úrazivé úrazkvé úrazlvé úrazpvé úrazoové úrazvé úrazocé úrazofé úrazogé úrazobé úrazovvé úrazoé úrazowé úrazovw úrazovs úrazovd úrazovr úrazovee úrazov úrazovi


Vyhledávání:


Nejzajímavější: