Investiční životní pojištění

Investiční životní pojištění je speciální druh životního pojištění, které nabízí ještě výhodnější zhodnocení finančních prostředků než kapitálové životní pojištění. Ovšem toto zhodnocení nebývá u všech pojišťoven garantováno.

Každý klient si vybere z nabídky několika investičních fondů, kteří se liší podle výše zhodnocení a míry rizika. Toto investiční riziko je plně na straně klienta. Podmínky, výše částky a rozložení investic na fondech se může v průběhu investičního kapitálového pojištění libovolně měnit.

Investiční životní pojištění online

Diky tomuto pojištění klienti zabezpečí své blízké v případě smrti, dlouhodobě zhodnocují svoje finanční prostředky a mohou volně nakládat s naspořenými prostředky. Klienti ale musí počítat s větší mírou rizika.

Investiční životní pojištění zdarma

V případě smrti je pak pozůstalým vyplacena pojistná částka a aktuální hodnota takzvaně individuálního účtu klienta. Investiční životní pojištění je také chápáno jako dlouhodobý produkt a délka jeho trvání je doporučeno minimálně na 10 let.

Hodnocení článku Investiční životní pojištění: Top Články

Tagy: Cestovni Pojisteni Zdravotni Socialni Vozidel Zivotni Online Havarijni Zahranici Urazove Investicni Uniqa

Překlepy: unvestice jnvestice knvestice onvestice iinvestice nvestice ynvestice envestice ibvestice ihvestice ijvestice imvestice innvestice ivestice incestice infestice ingestice inbestice invvestice inestice inwestice invwstice invsstice invdstice invrstice inveestice invstice invistice inveatice invewtice inveetice invedtice invextice inveytice invesstice invetice inveztice invesrice invesfice invesgice inveszice investtice invesice invesdice investuce investjce investkce investoce investiice investce investyce investece investixe investide investife investive investicce investie investike investicw investics investicd investicr investicee investic investici


Vyhledávání:


Nejzajímavější: