Rizikové životní pojištění

Rizikové životní pojištění je speciální druh životního pojištění, ovšem s tím rozdílem, že zde je člověk pojištěn na určitou částku jen pro případ smrti. Na tomto pojištění tedy není žádná spořící složka a všechny splátky jdou pouze na krytí pojistné ochrany a poplatky pojišťovně.

Pokud byste chtěli vaši pojistku zrušit předčasně, celá naspořená částka propadá pojišťovně. K vyplacení pojistné částky dochází pouze v případě úmrtí klienta, proto je toto pojištění vhodné jen pro ty kteří chtějí zabezpečit své blízké. Každé jednotlivé rizikové pojištění se liší podle individuálních potřeb klienta.

Rizikové životní pojištění online

Jak bude vysoká částka pojistného a jaká bude doba trvání pojištění záleží na výši disponibilního příjmu rodiny, velikosti pojistné ochrany nebo výši závazků. Ovšem u každého rizikového životního pojištění si můžete přidat ještě různá další připojištění pro lepší zajištění vašich blízkých.

Hodnocení článku Rizikové životní pojištění: Top Články

Překlepy: eiziko diziko fiziko tiziko rriziko iziko ruziko rjziko rkziko roziko riiziko rziko ryziko reziko ritiko rigiko rihiko riuiko rizziko riiko risiko riyiko rizuko rizjko rizkko rizoko riziiko rizko rizyko rizeko rizijo riziio rizioo rizilo rizimo rizikko rizio rizico riziki rizikk rizikl rizikp rizikoo rizik


Vyhledávání:


Nejzajímavější: