Zákonné pojištění

Zákonné pojištění je druh pojištění, který se liší od smluvního pojištění pouze podle právního původu. Zákonné pojištění vychází přímo ze zákona a jeho právních předpisů. Úprava tohoto pojištění je zakotvena v zvláštních právních normách.

Pojištění které musí platit každý je například zákonné zdravotní pojištění. Zákonné pojištění vozidel musí ze zákona platit každý majitel automobilu. Sociální pojištění pak musí platit každý zaměstnanec a zaměstnavatel. Nově také musí být ze zákona pojištěny všechny cestovní kanceláře jako záruka v důsledku jejího možného úpadku.

Zákonné pojištění online

Každá cestovní kancelář si musí sjednat toto zákonné pojištění na dobu jednoho kalendářního roku a následně je obnovovat. Cestovní kancelář tak získá certifikát, jako potvrzení o uzavření této pojistky a tak si každý může ihned ověřit její zabezpečení.

Zákonné pojištění zdarma

Kancelář je tak pojištěna před úpadkem samotné cestovní kanceláře v souladu s příslušným ustanovením zákona.

Hodnocení článku Zákonné pojištění: Top Články

Tagy: Cestovni Pojisteni Zdravotni Socialni Vozidel Zivotni Online Havarijni Zahranici Urazove Zakonne Zamestnancu Mezd Kooperativa Odpovednosti Zamestnavatele 2009 Aut

Překlepy: tákonné gákonné hákonné uákonné zzákonné ákonné sákonné yákonné zqkonné zwkonné zskonné zykonné zaakonné zkonné zekonné zájonné záionné záoonné zálonné zámonné zákkonné záonné záconné zákinné zákknné záklnné zákpnné zákoonné záknné zákobné zákohné zákojné zákomné zákonnné zákoné zákonbé zákonhé zákonjé zákonmé zákonnw zákonns zákonnd zákonnr zákonnee zákonn zákonni


Vyhledávání:


Nejzajímavější: