Pojištění nemovitosti

Pojištění nemovitosti je jedno z nejstarších pojištění. Toto pojištění slouží k zmírnění finanční ztráty v důsledku živelných pohrom, vloupání, vandalismu a jiných rizik. Můžete je uzavřít na různé typy nemovitostí jako jsou rodinné domy, garáže, okolní ploty, byty a bytové domy, chaty a chalupy, objekty ve výstavbě, atd.

Ve všeobecných podmínkách pojistné smlouvy musí být uvedeno kterých budov se pojištění týká a na jaká rizika. Základní rizika proti který se lze pojistit jsou požár, výbuch, úder blesku a pád letadla. Další rozšiřující připojištění pak mohou být záplava, povoděn, pád stromu, vichřice nebo záplava vodou z vodovodního potrubí.

Pojištění nemovitosti online

Výše pojistného pak záleží na mnoha faktorech, jsou to například výše pojistné částky, způsob sjednání pojištění, typ pojištěné stavby, na jaká rizika se pojištění vztahuje a na poskytnutých slevách.

Pojištění nemovitosti zdarma

V případě poškození či úplného zničení budovy váb bude vyplacena částka podle výpočtu stanoveným pojišťovnou nebo na základě pojistné částky stanovené pojistníkem a nebo odhadní cenou podle znaleckého posudku.

Hodnocení článku Pojištění nemovitosti: Top Články

Tagy: Nemovitosti Katastr Nahlizeni Prodej Katastru Vypis Dan Kalkulace Pojisteni Online Prehled Clanky Cpp Srovnani Kalkulacka Ceska Pojistovna

Překlepy: bemovitost hemovitost jemovitost memovitost nnemovitost emovitost nwmovitost nsmovitost ndmovitost nrmovitost neemovitost nmovitost nimovitost nenovitost nejovitost nekovitost nemmovitost neovitost nemivitost nemkvitost nemlvitost nempvitost nemoovitost nemvitost nemocitost nemofitost nemogitost nemobitost nemovvitost nemoitost nemowitost nemovutost nemovjtost nemovktost nemovotost nemoviitost nemovtost nemovytost nemovetost nemovirost nemovifost nemovigost nemovizost nemovittost nemoviost nemovidost nemovitist nemovitkst nemovitlst nemovitpst nemovitoost nemovitst nemovitoat nemovitowt nemovitoet nemovitodt nemovitoxt nemovitoyt nemovitosst nemovitot nemovitozt nemovitosr nemovitosf nemovitosg nemovitosz nemovitostt nemovitos nemovitosd


Vyhledávání:


Nejzajímavější: